נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

אודות חברת יובל עודד

3958-2fFE5D...

חברת יובל עודד (סיי-פי) פתרונות מתקדמים בפסיכולוגיה עוסקת במחקר פיתוח ויישום בתחום הטיפול בהפרעות חרדה והחיסון בפני מצבי לחץ. החברה מפעילה שני מרכזים טיפוליים, מרכז גדות והמרכז לטיפול קוגניטיבי התנהגותי ופסיכופיזיולוגי בתל אביב. בנוסף לפעילות זו לחברה שותפות במיזם Alive,פיתוח תוכנות ואפליקציות מתקדמות בתחום הביופידבק והטיפול הקוגניטיבי התנהגותי. בתחום המחקר והפיתוח לחברה שיתופי פעולה עם מוסדות מובילים בארץ ובעולם ביניהם: UCLA, האיגוד האירופאי לביופידבק, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בר אילן, המרכז הבינתחומי בהרצליה ועוד.

aaaa-1920w....

ד"ר יובל עודד נשוי ואב לשלושה ילדים. פסיכולוג קוגניטיבי התנהגותי (CBT) מומחה בעל ניסיון של למעלה 20 שנים בתחום, בעל תואר שני (MA) בפסיכולוגיה קלינית-שיקומית. מתמחה בטיפול פסיכופיזיולוגי (ביופידבק) וכן בשילוב מיינדפולנס, EMDR, Somatic Experiencing וProlonged Exposure בהתערבות בהפרעות חרדה ולחץ . מנהל המרכז לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי ופסיכו-פיזיולוגי בתל אביב. מרצה אורח במגמה הקלינית בבית הספר לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב, ובמחלקה ללימודי המשך ברפואה באוניברסיטת בן גוריון. בנוסף, הוא חבר בצוות ההוראה של האיגוד האירופאי לביופידבק וחבר לשעבר במכון מודע למינדפולנס מדע וחברה במרכז הבינתחומי. מרצה במספר תוכניות הכשרה לCBT המוכרות על ידי איט"ה לשעבר יושב ראש האגודה הישראלית לפסיכופיזיולוגיה יישומית ומשוב ביולוגי וחבר במועצת ההסכמה.

ההתמחות המרכזית שלי הינה בתחום הטיפול בהפרעות חרדה והפרעות פסיכוסומאטיות והתערבות במצבי לחץ. שנים רבות של עבודה עם מטופלים פוסט-טראומטיים ונפגעי פגיעות ראש, חיזקו את ההבנה והאמונה שלי בעבודה עם כלים טיפוליים יעילים ומבוססי מחקר. מתוך העבודה והראייה האינטגרטיבית, פיתחתי את שיטת חדר כושר מנטלי™ שאומצה על ידי יחידות עילית בצה"ל ובמוסדות באירופה ובארה"ב. בשנת 2000 הקמתי את המרפאה לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי-פסיכופיזיולוגי במרכז שניידר, מרפאה המתמחה בשילוב של כלי ביופידבק, היפנוזה ומיינדפולנס בתהליך הטיפולי. כמו כן, ייסדי את המרכז לטיפול קוגניטיבי התנהגותי ופסיכו-פיזיולוגי הפועל בתל אביב ובירושלים.

במקביל לעבודתי הקלינית ובצמוד אליה, אני עוסק בפיתוח יישומי מחשב בתחום הביופידבק לצד מחקר אקדמי בתחום הפסיכופיזיולוגיה של מצבי לחץ. אני מאמין בהנגשה של הידע אודות התמודדות עם מצבי לחץ לקהל הרחב, כולל אוכלוסיות אשר אינן פונות לטיפול כגון תלמידים, חיילים, מנהלים וכן עובדים בתעשייה ובהיי-טק".