נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

סדנאות להתמודדות עם מצבי לחץ

הכנה מנטלית לספורטאים

כוח, מהירות, דיוק, גמישות, טקטיקה, הגעה ל- Peak‏ בדיוק בזמן הנדרש, ברגע המדויק – כל אלו ועוד דרושים לניצחון. לאותו רגע מחלקיק השנייה של שריקת ההתחלה ועד לקו הסיום.

בין אם התחרות היא קבוצתית או אישית, בריצה, משקולות, ג'ודו או שחיה. המשקל עשוי להיות שונה, הקטגוריה ותנאי השדה עשויים להיות שונים, המגרש יכול להיות ביתי או אצל היריב. הכל עשוי להתהפך תוך שבריר שניה.

ורק דבר אחד קיים אצל המנצחים האמתיים ה- State of Mind: הנחישות. החוסן המנטלי. הפוקוס שאינו ניתן לשבירה במטרה. בניצחון.

הרשו לנו להציג בפניכם חדר כושר מסוג אחר. חדר כושר שפותח במיוחד עבורכם. "חדר כושר מנטלי". בואו לחזק את שריר המנצחים.

הכנה מנטלית לקראת בחינות

לקראת בחינה פסיכומטרית או להצגת הפוסט-דוקטורט? לימודי מנהל עסקים או רפואה? מערכות מידע או פסיכולוגיה?

תחומי העניין יכולים להיות שונים. גילך יכול להיות 18 או 38. הזמן שעמד לרשותך ללמוד יכול היה להיות די והותר או "כנגד כל הסיכויים".

דבר אחד משותף לכל העומדים בפני בחינה חשובה – מידת הצלחתך בבחינה אינה תלויה רק בהיכרותך עם החומר ובמשך הזמן שלמדת לבחינה. הצלחתך בבחינה קשורה קשר חד משמעי מוכח לרמת המוכנות המנטלית וליכולתך להביא את עצמך לשיאך המנטלי – ברגע הבחינה.

לכך בדיוק יצרנו את חדר כושר מנטלי ® לקראת בחינות. להוציא את המיטב מעצמך, כל פעם מחדש. כל בחינה מחדש.

הכנה מנטלית למנהלים

הלחץ הוא תופעה נפוצה ומתרחבת בעידן המודרני. אומנם מתח מסוים חיוני במטרה להגיע לביצוע אופטימלי, אולם מתח יתר משפיע לרעה על איכות ביצועיו של המנהל ועל בריאותו. מחקרים מראים כי לחץ אינטנסיבי, לאורך זמן, המאפיין את סביבת עבודתו של המנהל מהווה גורם מרכזי למגוון בעיות תחלואה כגון יתר לחץ דם, מחלות לב ועוד. מעבר למצוקה האישית של המנהל והשפעתה עליו ועל משפחתו, נגרמים הפסדים ישירים ועקיפים לכל ארגון הפועל תחת לחץ ושחיקה.

סדנת חדר כושר מנטלי ® למנהלים נבנתה במיוחד לדרג הניהולי, ומותאמת ספציפית לצרכי כל אחד מלקוחותינו. בסדנא נחקור את הגורמים ללחץ, כיצד הוא נוצר ואיך מונעים אותו, תוך התמקדות ב:

  • שיפור ביצועים תחת לחץ.
  • שיפור תהליכי קבלת החלטות.
  • פיתוח גמישות המחשבה.
  • שיפור היצירתיות.
  • שיפור יכולות תקשורת בינאישית והפעלת צוות העובדים.
  • עמידה ביעדי הארגון תוך ביצוע אופטימלי.
  • שמירה על איזון גופני ומחשבתי מול מצבים משתנים.
  • הפגת מתחים ומניעת שחיקה מצטברת.
  • התאוששות מהירה ממצבי לחץ קיצוניים.

הסדנה הייחודית מועברת על ידי צוות מומחי חדר כושר מנטלי ® ומלווה בתרגול חווייתי ומאתגר תוך שימוש בתוכנות ביופידבק מתקדמות וייחודיות שפותחו על ידי ד"ר יובל עודד ושותפיו המקצועיים.